Новини:

  • Akbar Brothers (Pvt) Ltd виграє президентські нагороди за експорт чаю

  • Результати участі в міжнародному дегустаційному конкурсі  WORLD TEA & COFFEE UKRAINE 2015

Острів Цейлон (Шрі Ланка) відомий серед цінувальників як "Острів Чаю", експерти усього світу визнають, що найкращий чай вирощують саме тут.

 Компанія AKBAR Brothers Ltd заснована на Цейлоні в 1907 р. родиною Akbarally. Традиції та секрети вирощування і виробництва чаю дбайливо передавалися з покоління в покоління.

 Сьогодні AKBAR Brothers є найкрупнішим експортером чаю з Шрі-ланки, чай ТМ AKBAR знають і люблять в більш ніж вісімдесяти країнах світу. Ось вже 100 років ми поставляємо на світовий ринок вишуканий Цейлонський чай бездоганної якості.

 

ЧАЙ AKBAR У СВІТІ

 Чай AKBAR поставляється в більш ніж 80 країн світу - Європу, СНД, Східні країни. У багатьох країн Бренд займає лідируючі позиції, якість продукції відзначено високими нагородами на різних конкурсах і виставках (докладніше за див. розділ "Нагороди"). Географія постачань безперервно розширюється.

 

ЧАЙ AKBAR В УКРАЇНІ

 Чай Akbar поставляється в Україну з 1999г.На даний момент чай ТМ "АКВАR" представлений в усіх регіонах України, а також в багатьох супер і гіпермаркетах України і  Києва:  "Велика Кишеня", "Мега-Маркет", "FOZZY", "Караван", "ЭКО",  "Таврия-В", "Таргет", "Класс", "Арсен", "Пик", "Пятерочка" і багато інших, постійно ведеться цілеспрямована робота з поглиблення і розширення дистрибуторської мережі в Києві та в регіонах.

 

НАГОРОДИ

Високу якість чаю AKBAR підтверджують сертифікати якості Шрі-ланки, України і незалежних міжнародних організацій.  Компанія володіє сертифікатами управління якістю ISO 9001:200 і HACCP.

Призи конкурсу "Чайний тріумф" виставки "Прод Експо Україна 2008".

 По результатах IV-го Дегустаційного конкурсу "Чайний тріумф", що відбувався на виставці "ПродЕкспо Україна 2008" з 26 по 29 лютого 2008 года в Києві, чай ТМ AKBAR отримав 3 золоті нагороди: в номинації "Чай чорний цейлонський" нагороду отримав Gold, також Gold отримав золото в номинації "Чай чорний пакетований", а Silver - в номинації "Чай чорний крупнолистовий".

 Окрім цього були отримані 4 срібні нагороди:  в номінаціях "Чай зелений листовий" і "Чай зелений пакетований" був відзначений Green Gold, а в номінаціях "Чай чорний з натуральними добавками" і "Чай зелений  з натуральными добавками" були відзначені відповідно "Orient Mystery”  та "Rich Soursop” (Ексклюзивна колекція).

 AKBAR отримав призи конкурсу "Чайний Тріумф" Міжнародної спеціалізованої виставки «Салон кави, чаю і кондитерських виробів».

 З першого по четверте березня 2005 року в Києві проходила Міжнародна специалізірованая виставка "Салон кави, чаю і кондитерських виробів", в рамках якої проводився дегустаційний конкурс "Чайний Тріумф". Конкурс проводився закритим методом, якість чаю оцінювалася за міжнародною десятибальною шкалою показників. Чай ТМ AKBAR був нагороджений дипломами в п'яти з семи наявних номінацій. Бронзовий знак в номінації "Чай чорний крупнолистовий" отримав чай Purple Alexandrite ("Фіолетовий Олександрит").

 У номінації "Чай чорний пакетований" було відмічено дві позиції - Silver (бронзовий знак) і Gold (срібний знак). Срібними знаками був також нагороджені чаї  Blue Amethyst ("Блакитний Аметист") і Akbar Premium Quality  Green Tea в номінаціях "Чай чорний листовий" і "Чай зелений пакетований" відповідно. Red Garnet удостоївся найвищої нагороди - золотого знаку - в номінації "Чай чорний дрібнолистовий".

 Чай AKBAR отримав також визнання висококваліфікованих фахівців Росії, що підтверджене нагородами, отриманими на престижних конкурсах:

-  Конкурс 1-го ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ (м. Москва, 2003 рік).

- Міжнародний Ярмарок Продовольчих Товарів і Сировини для Їх Виробництва "ПРОДЕКСПО-2004" (м. Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ - 2004".

- Конкурс 2-го ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ (м. Москва, 2004 рік).

- Міжнародна Виставка "WORLD FOOD-2004" (м. Москва). Конкурс "ПРОДУКТ РОКУ - 2004".

- Міжнародний Ярмарок Продовольчих Товарів і Сировини для Їх Виробництва "ПРОДЕКСПО-2005" (м. Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ - 2005".

- Конкурс 3-го ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ І КАВИ (м. Москва, 2005 рік).

- Міжнародна Виставка "WORLD FOOD-2005" (м. Москва). Конкурс "ПРОДУКТ РОКУ - 2005".

- Міжнародний Ярмарок Продовольчих Товарів і Сировини для Їх Виробництва "ПРОДЕКСПО-2006" (м. Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ – 2006".