Мрії дійсно збуваються з Akbar!
Відгук переможця sms-акції «Мрії збуваються з AKBAR» про поїздку до Шрі-Ланки

Добрий день!

Хочемо поділитися враженнями про подорож і, звичайно, подякувати за прекрасний тур! Все почалося з того, що ми придбали наш улюблений чай Akbar в акційній упаковці та зареєстрували коди. І ось, одного разу нам зателефонували представники ТМ Akbar і повідомили прекрасну новину про виграш головного заохочення акції - поїздки на двох до Шрі-Ланки! Передати почуття, які нас охопили вельми складно - радість, щастя і легка ейфорія!

Поїздка пройшла легко і невимушено. Компанія Akbar подарувала нам можливість не тільки відпочити на березі незабутнього Індійського океану, а також відвідати безліч екскурсій, з метою дізнатися країну походження чаю - Шрі-Ланку, її традиції та культуру. Програма поїздки включала екскурсію на найсучаснішу чайну фабрику «Akbar Brothers». Це було дуже цікаво, адже ми п'ємо чай кілька разів на день і ніколи не замислювалися, який це складний і одночасно налагоджений процес. Хочеться зауважити, що на фабриці акуратно, стерильно, кожен працівник - як гвинтик у годиннику - займає своє відповідальне місце. Нам дуже сподобалось! Представники компанії «Akbar Brothers» привітали нас з виграшем, запитували думку про чай, про організацію поїздки і про наш настрій - турбота була відчутна! Приємно, коли ти в центрі уваги, та й ще з такого приводу!

Також були організовані екскурсії в Сігірію з відвідуванням «Фортеці в небесах», відвідування слонячого розплідника в Піннавелла, Храму Священного Зуба Будди, королівського Ботанічного Саду та інших пам'яток.

Ми говоримо компанії Akbar Brothers - велике спасибі за вашу працю, за ваш чай і за те, що даєте можливість доторкнутися до історії Цейлону!
Мрії дійсно збуваються з Akbar!

З повагою, Ольга та Євген.

Інформація про результати розіграшу:
розіграш головного заохочення акції «Мрії здiйснюются з AKBAR» відбувся 02.12.13 р. Виграшний код: Akb071080. Переможець Євген Великий, 38 років, мешканець Києва.