Akbar Brothers (Pvt) Ltd виграє президентські нагороди за експорт чаю

"Ми дуже раді повідомити вам, що Акбар Бразерс виграли дві президентські премії за експорт у 2017 році в секторі чаю. Компанія вийшла на перше місце, вигравши дві нагороди в категорії «Чай».
 
Президентська експортна нагорода 2017 року, організована Радою розвитку експорту, відбулася 18 вересня в Міжнародному конференц-залі «Бандаранаїке Меморіал». В якості головного гостя був присутній президент Шрі-Ланки Майтріпала Сирис.
 
Президентські експортні нагороди є найвищою формою визнання, що надаються експортеру в знак відзнаки видатного внеску в розвиток експорту з країни. Akbar Brothers були удостоєні двох найбільш значних нагород в висококонкурентному секторі чаю - найвищий рівень валютного іноземного доходу і кращий бренд експорту Шрі-Ланки.
 
У минулому році Akbar Brothers були найбільшим експортером цейлонського чаю та експортували понад 42 мільйонів кілограмів чаю і займають цю посаду в якості найбільшого експортера чаю в Цейлоні протягом останніх 25 років поспіль.
 
Команда в Akbar дякує своїм цінних клієнтів за партнерство протягом багатьох років, так як без них отримання нагород стало б неможливим.

З повагою,

Хузефа Акбараллі".