Незабутня подорож! Відгук переможниці SMS-акції «Коштовності Шрі-Ланки від чаю AKBAR» про поїздку
За результатами розіграшу переможцем SMS-акції «Коштовності Шрі-Ланки від чаю AKBAR» стала Бараш О

За результатами розіграшу переможцем SMS-акції «Коштовності Шрі-Ланки від чаю AKBAR» стала Бараш О.І. (Смт Коцюбинське, Київська обл.). Саме Оксана виграла поїздку на двох на Шрі-Ланку від ТМ Akbar.
 
«Новина про те, що виграла поїздку на Шрі-Ланку від Akbar, звалилася на мене, як грім серед ясного неба!
Тільки побачивши на сайті Akbar підсумки акції, я остаточно повірила в те, що чудеса можливі, а творить їх Akbar!
Кілька разів побувавши на відпочинку закордоном, хотілося поїхати відпочити і подивитися щось нове, незвідане, але все якось не виходило через завантаженість, а тут ось такий сюрприз-шанс.
 
Дуже вразили доброта, щирість людей, які зустрічали на острові. Шрі-Ланка - приголомшлива країна своїми людьми, культурою, настроєм, який передається всім. В аеропорту нас зустрів і усі дні супроводжував гід. Основний настрій і приємні враження від поїздки були створені вже починаючи з аеропорту.
 
Побачивши Шрі-Ланку, можу порадити побачити цей прекрасний острів всім! Ніжність прибережного піску, пінний прибій океану просто огортають і дарують незабутні емоції !!! Запам'яталася Шрі-Ланка своїм смачним чаєм, привітними людьми, пальмами, в яких потопає весь острів, екзотичними фруктами ...
 
Екскурсії, які були організовані для нас, були і пізнавальними і цікавими. Змогли відвідати такі місця, які залишили масу позитивних емоцій: чайна фабрика «Akbar Brothers»; слонячий розплідник, який вирощує вихованців для багатьох зоопарків світу і багато інших визначних пам'яток острова.
 
Величезне спасибі Akbar за прекрасну подорож, наповнену екскурсіями по острову, комфортом в готелях і чудовими емоціями від індійського океану !!!
"- відгук переможниці Бараш О.І. про поїздку на Шрі-Ланку.

Програма поїздки включала екскурсії на найсучаснішу чайну фабрику «AkbarBrothers», відвідування слонячого розплідника в Піннавелла, Сігірію («Фортеця в небесах»), Храм Святого Зуба Будди, Королівський Ботанічний Сад та інші пам'ятки. А також була передбачена можливість відпочинку в розкішному готелі на березі Індійського океану.